O mnie

Od kilkunastu lat moją pasją jest aerobik i jego odmiany. Sportem i rekreacją ruchową zajmuję się od dzieciństwa. Posiadam dyplomy polskie i międzynarodowe, ciągle się kształcę i rozwijam swoją wiedzę.

Prowadzę zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne, w pomieszczeniach zamkniętch i na powietrzu: pilatesu, aqua aerobiku, ćwiczenia ruchowe w wodzie i wszelkie inne odmiany aerobiku: kształtujące sylwetkę, spalające tkankę tłuszczową, wzmacniające, rozciągające i nordic walking. Treningi które oferuję są bardzo ciekawe i urozmaicone. Cieszę się bardzo dobrą opinią u klientów. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dzięki temu mam możliwość prowadzenia każdego z osobna i klienci dużo zyskują. Dostosowuję się do klientów również czasowo, z możliwością zmian dni i godzin. Istnieje możliwość dojazdu do klienta.

Kieruję się aspektem prozdrowotnym, koryguję wady postawy podczas indywidualnie dobranych ćwiczeń. Zwracam sczególną uwagę na poprawność wykonywania ruchu. Skutecznie usuwam bóle kręgosłupa i bóle stawów. Nadrzędnym moim celem jest zadowolenie klienta i szybkie osiągnanie rezultatów.

Prowadzę również konsultacje - wszechstronną precyzyjną ocenę organizmu pod względem: prawidłowej sylwetki, postawy, wytrenowania i wydolności, biorąc pod uwagę aspekty zdrowotne i wiek. W efekcie ustalam odpowiedni program ćwiczeń i doradzam jakimi formami ruchu klient powinien się zająć.

Serdecznie zapraszam,
Beata Nazarewskia